من کیستم؟ درباره ما

چند کلمه درباره خودم از ملاقات شما خوشبختم

سلام من سید ایمان تکمیلی هستم مدیر گروه تبلیغاتی تکمان.از وقتی یادم میاد پای بازی های کامپیوتری بودم.علاقه زیادم به رشته هوافضا باعث شد که توی همین رشته درس بخونم و مدرک بگیرم.در دوران دانشجویی با طراحی سایت و تبلیغات آشنا شدم و این حرفه من رو مجذوب خودش کرد.خلاصه که خدا کمک کرد و باعث شد هم در رشته دلخواهم درس خوندم و هم حرفه دلخواهم رو یاد گرفتم.

سید ایمان تکمیلی
0
جوایز برنده
0
پروژه ها
0
مشتری
0
نمونه کار

جایی که عشق و علم با هم ترکیب می شوند دفتر کار من

این مکان جایی است که من و کامپیوترم باهم، دنیای جدید خلق می کنیم ، علم جدید یاد می گیریم ، پروژه های پیچیده رو انجام میدیم تا پیشرفت کنیم.

چگونه این اتفاق می افتد در حال پردازش

در اینجا دوست دارم پردازش سایت را به شما نشان دهم. بعضی اوقات نمی توانید نتیجه را بدون مقایسه مستقیم مشاهده کنید. بنابراین من مقایسه مستقیم قبل و بعد از پردازش سایت را به شما نشان می دهم ، جایی که قالب و افزونه ها نصب شده ، ادیت ها صورت گرفته ، تصاویر و محتواهای با کیفیت قرار گرفتند و نتیجه نهایی به ثمر نشسته است.

قبل از پردازش توسط تکمان

چگونه این اتفاق می افتد پردازش عکس

پارسا
مدیر سایت زرین گرافیک پارسا مدیر سایت زرین گرافیک
به نظرم من ایشون فوق‌العاده متعهد و حرفه ای هستند، پروژه من را با بهترین کیفیت ممکن و دقیقاً سر وقت تحویل دادن، امیدوارم تو کار های بعدی هم موفق باشید
مدیر سایت حجیم مدیر سایت حجیم
طراحی سایت به نحو احسن انجام شد ایده ی طراحی صفحات و فرم قرار گیری محصولات توسط طراح به بهترین شکل اجرا شد همچنین تعامل بین طراح و صاحب سایت به صورتی بوده که هیچ موردی و مشکلی پیش نیامد. با تشکر از شما
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.