خدمات من خدمات ما

من به مشتریانم خدمات گسترده ای را در قسمت های مختلف ارائه می دهم.یک طراح سایت حرفه ای باید علاوه بر تسلط به کدنویسی و نرم افزار های مکمل آن، به نرم افزار های گرافیکی فتوشاپ و پریمیر و ایلاستریتور و افتر افکت مسلط باشد تا بتواند در قسمت های مختلف سایت از خلاقیت خود به نحو احسنت استفاده کند.

کاربرد فتوشاپ در طراحی سایت
برای ادیت حرفه ای تصاویر نرم افزار فتوشاپ برای ادیت حرفه ای تصاویر
این نرم افزار در صنعت های زیادی کاربرد دارد اما برای یک طراح سایت حرفه ای ارزش آن متفاوت است.با استفاده از این نرم افزار تمام تصاویر موجود در یک سایت بوجود آمده است.یک طراح سایت حرفه ای بعد از کدنویسی باید به این نرم افزار مسلط باشد تا بتواند از خلاقیت خود را به نمایش بگذارد.
کاربرد پریمیر در طراحی سایت
برای ادیت حرفه ای فیلم ها نرم افزار پریمیر برای ادیت حرفه ای فیلم ها
حتما فیلم های تبلیغاتی کوتاه را مشاهده کرده اید.این فیلم ها تشکیل شده از سکانس های مختلفی هستند که ایجاد هماهنگی بین آنها به وسیله ای نرم افزار انجام می شود.خلق اثر هنری نهایی با استفاده از این نرم افزار صورت می گیرد.یک طراح سایت حرفه ای باید به این نرم افزار تسلط داشته باشد.
کاربرد نرم افزار افتر افکت در طراحی سایت
برای ایجاد افکت های زیبا به فیلم ها نرم افزار افتر افکت برای ایجاد افکت های زیبا به فیلم ها
برحسب نیاز مشتری و بنا به درخواست او ، طراح سایت حرفه ای باید بتواند فیلم های کوتاه تبلیغاتی با افکت های خاص ایجاد کند تا به کمک آن خدمات و محصولات مشتری بیشتر به چشم بیاید.
کاربرد ایلاستریتور در طراحی سایت
برای خلق لوگو و تصویرهای مجذوب کننده نرم افزار ایلاستریتور برای خلق لوگو و تصویرهای مجذوب کننده
یک طراح سایت حرفه ای برای ایجاد بکگراند ها و لوگو های حرفه ای از نرم افزار مخصوص برای این کار استفاده می کند تا بتوانید از نهایت خلاقیت خود برای مجذوب کردن مشتری ها ، استفاده نماید
کاربرد فیلم برداری هوایی در طراحی سایت
استفاده از کوادکوپتر فیلم برداری هوایی استفاده از کوادکوپتر
بر حسب نیاز مشتری و درخواست او، فیلم برداری هوایی برای افزایش بازدید و بازخورد مردمی صورت می گیرد.این مورد برای همه سایت ها نیاز نمی باشد اما وجود این نوع فیلم برداری نگاه مشتری به تیم و شرکت شما را متحول می کند.
کارآموزی و یادگیری در تکمان
آموزش برای کارآموزی و اشتغال آموزش
بالاترین سطح هر فرد در هر شغلی ، آموزش و خلق استعداد های جدید هست.افراد حرفه ای ، دانش آموختگان مجرب و قابل تحسین دارند.

با توجه به موفقیت پروژه ها سطح مهارتهای من

90%
پریمیر
75%
افترافکت
40%
فیلم برداری هوایی
65%
ایلاستریتور
60%
آموزش
85%
فتوشاپ

مخاطبین و اجتماعی منچگونه من را پیدا کنید

    Back to Top
    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.