ما تیم تکمان دیجیتال سرویس هستیم

مثل یک کارفرما فکر کنید

این شعار تیم ماست و همه اعضای تیم در تمامی پروژه ها مثل کارفرما فکر می کنند تا به بهترین نتیجه برسند.

طبیعتا طرز فکر یک گرافیست، طراح سایت، تولیدکننده محتوا و سئوکار با طرز فکر یک کارفرما فرق داره اما اعضای تیم تکمان دیجیتال سرویس دقیقا مثل یک کارفرما فکر می کنند و همین هم موجب موفقیت چشم گیر ما نسبت به رقبامون شده.

ما کار رو انجام نمیدیم که تموم بشه.ما کار رو انجام میدیم تا به فروش برسید.

0%
بازخورد مثبت
0
پروژه های تکمیل شده
0
تعداد پروژه های همزمان
0
تسلط به زبان های برنامه نویسی

تولد ما

در سال 1395 با ورود به دانشگاه تیم تکمان دیجیتال سرویس به شکل اولیه خود به وجود آمد.دانشجویان نابغه در کنار یکدیگر جمع می شدند تا مشکلات مختلف جامعه را به روش های مختلف حل کنند هر فردی در هر رشته ای راه حلی ارائه می کرد و بهترین ایده ها از بین همین پرسش و پاسخ های دانشجویی به وجود می آمد.ایده تکمان هم بین همین صحبت ها ایجاد شد.

یک سال گذشت

ایده ایجاد تیمی قدرتمند که تنها هدفشان آشنایی کسب و کار سنتی به مدرن ایجاد شده بود هنوز خام و دست نیافتنی به نظر می رسید.

مهارت های اولیه

در طول این مدت هر شخصی با هر مهارت و رشته ای که داشت برای پیشرفت تیم به سراغ کسب مهارت خاصی رفت.کارها بدون نظم و بدون برنامه جلو می رفت و به همین دلیل هم تیم به سمت نابودی پیشرفت می کرد.

ابتکاری جدید

افراد باقیمانده در تیم نیاز به امید و راه نجاتی برای خروج از سردرگمی داشتند.کم کم امید افراد به آینده تیم از در حال نابود شدن بود تا اینکه ایده ای جدید به وجود آمد.کسب پروژه های ابتدایی از سایت های فریلنسری ایرانی و خارجی

در طول این 1 سال تمامی افراد تیم به دنبال افزایش قدرت خود با انجام پروژه های کوچک و بزرگ ایرانی و خارجی بودند.در طول این مدت تیم توانست امید از دست رفته خود را بازگرداند و دوباره با قدرتی بیشتر به میدان رقابت برگردد.

طراحی شده با عشق توسط تکمان

سه سال گذشت

در طول این 3 سال با تمامی شکست ها و موفقیت ها افراد تیم توانسته بودند تجربه و مهارت قابل قبولی به دست بیاورند اما هنوز هم برای ورود به عرصه رقابت کافی نبود. رقبای زیادی در صحنه حضور داشتند که مهارت بهتری نسبت به اعضای تیم داشتند بنابراین کارهای تیمی و کوچک و بزرگ را قبول می کردیم و منتظر روز موعود بودیم.

نیمه راه بین زمین و ستاره ها

در نهایت با پذیرفتن پروژه های بزرگ در زمینه های مختلف توانستیم برند خودمان را به جایگاه فعلی برسانیم. تمامی پروژه های سخت و طاقت فرسا را با عشق انجام دادیم و منتظر فردایی مطمئن و آینده ای روشن برای خودمان و تمامی کارفرمایان هستیم.

گروه ما

سیدایمان تکمیلی

سید ایمان تکمیلی

مدیر عامل و موسس
رامین مارالی

رامین مارالی

کارگردان هنری

مهندس شامی

طراح سایت

مشتریان ما